Одним із визначальних чинників якості вищої освіти є дотримання академічної доброчесності – етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання й провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та наукових (творчих) досягнень.

03 грудня 2019 року студенти, магістранти, аспіранти й докторанти історичного факультету мали змогу подискутувати під час панельного обговорення. Тема зустрічі «Академічна доброчесність: виклики сучасності».

Присутні заслухали виступи Володимира Дубінського, першого проректора університету, кандадата історичних наук, котрий закцентував увагу здобувачів вищої освіти на особливостях упровадження принципів академічної доброчесності в Університеті Огієнка, та Зореслави Шевчук, методиста вищої категорії навчального відділу, кандидата філологічних наук, котра розповіла присутнім про важливість дотримання норм академічної доброчесності в нашому університеті й про досвід провідних вітчизняних і зарубіжніх закладів вищої освіти.

Здобувачам було запропоновано пройти анонімне анкетування “Види плагіату та як його уникнути” (розроблене Р. Гаррісом).

Наприкінці зустрічі охочі мали змогу почути ґрунтовні відповіді на питання, які виникали під час дискусії. Загалом зустріч відбулася у відкритому форматі, що свідчить про зацікавлення студентами історичного факультету питаннями академічної доброчесності.

Продовжуємо цикл зустрічей з питань академічної доброчесності