Перевірка наукових робіт на плагіат – важливий складник забезпечення академічної доброчесності в університеті. Онлайн-сервіс «Unichek.com» – один із небагатьох пропонованих  ресурсів, який використовують виші як технологічний інструмент протидії академічної недоброчесності, зокрема плагіату.

12 травня 2020 року науково-педагогічні працівники (доктор економічних наук, професор Наталія Мазур, кандидат педагогічних наук, доцент Вадим Зданюк) і провідні фахівці (керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти Геннадій Бесарабчук, кандидат філологічних наук, методист вищої категорії навчального відділу Зореслава Шевчук) Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка взяли участь у вебсемінарі «Швидко та просто: як перевіряти роботи на плагіат за допомогою Unicheck», під час якого учасники разом із тренером Наталією Солоп закцентували увагу на важливих питаннях щодо роботи онлайн-сервісу «Unicheck».

Зокрема, розглянули види акаунтів, обговорили процедуру перевірки наукового тексту на схожість і звіт подібності, звернули увагу на джерела, цитати, покликання та коментарі в тексті роботи, наголосили на зручних функціях у налаштуванні системи. За результатами вебсемінару всі учасники отримали сертифікати про проходження майстер-класу «Основи роботи з системою перевірки текстів на плагіат».

Удосконалюємо професійні вміння і навики за допомогою онлайн-сервісу «Unicheck»