Запрошуємо студентів історичного факультету до участі в панельному обговоренні!
![Запрошуємо студентів історичного факультету до участі в панельному обговоренні! Запрошуємо студентів історичного факультету до участі в панельному обговоренні!](https://integrity.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/obgovorennja-min1-750x350.jpg)
Дотримання правил академічної доброчесності є однією із обов’язкових умов формування об’єктивної конкурентності в студентських академічних групах, а впровадження постулату про академічну доброчесність – невід’ємний складник інтеграції української вищої освіти в загальноєвропейську освітню систему.
13 листопада 2019 року в конференц-залі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся круглий стіл «Формування академічної доброчесності – запорука сучасного освітнього поступу».
Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу “Формування академічної доброчесності – запорука сучасного освітнього поступу”,
Ключовою умовою розвитку суспільства на сьогодні є забезпечення якості вищої освіти. Такий підхід вимагає розроблення нових підходів до навчання та викладання, утвердження принципів чесності, справедливості, відповідальності, етичних цінностей в освітньому процесі і науковій діяльності.