21 жовтня – Міжнародний день академічної доброчесності, до святкування якого цьогоріч уперше долучилась і Україна. З нагоди свята в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулась презентація буклета «Дотримання академічної доброчесності – твоя запорука якісного навчання і професійного розвитку». У
Університет Огієнка долучився до відзначення Міжнародного дня академічної доброчесності
![Університет Огієнка долучився до відзначення Міжнародного дня академічної доброчесності Університет Огієнка долучився до відзначення Міжнародного дня академічної доброчесності](https://integrity.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/10/dorochesnist-v-universyteti-750x350.png)