20 травня 2021 року кафедра теорії та методик початкової освіти організувала та провела в онлайновому форматі Міжвузівський семінар-тренінг «Академічна доброчесність як складник фахової підготовки майбутнього вчителя початкових класів». Мета семінару-тренінгу – поглиблення знань здобувачів вищої освіти з питань академічної доброчесності й
Кафедра теорії та методик початкової освіти провела Міжвузівський семінар-тренінг «Академічна доброчесність як складник фахової підготовки майбутнього вчителя початкових класів»
![Кафедра теорії та методик початкової освіти провела Міжвузівський семінар-тренінг «Академічна доброчесність як складник фахової підготовки майбутнього вчителя початкових класів» Кафедра теорії та методик початкової освіти провела Міжвузівський семінар-тренінг «Академічна доброчесність як складник фахової підготовки майбутнього вчителя початкових класів»](https://integrity.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/seminar-treninh-hudyma-2048x2048-1-750x350.jpg)