18 листопада 2020 року відбулось чергове засідання комісії з питань академічної доброчесності, під час якого було підбито підсумки про проведені заходи з популяризації академічної доброчесності серед учасників освітнього процесу університету впродовж вересня-листопада поточного року. Голова комісії, професор Наталія Мазур повідомила
Відбулось чергове засідання комісії з питань академічної доброчесності
![Відбулось чергове засідання комісії з питань академічної доброчесності Відбулось чергове засідання комісії з питань академічної доброчесності](https://integrity.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/0-02-05-fda9f20dcc8ffda3395dbdf2b09ae998db9116b00322d3777d2a1367e16c991c_48e2f969-750x350.jpg)