15 листопада відбулось засідання комісії з питань академічної доброчесності, на якому було розглянуто низку актуальних питань. Зокрема, члени комісії розглянули службову записку, яка надійшла на ім’я голови комісії, за розглядом якої було ухвалено відповідне рішення. Крім того, на засіданні обговорили проєкт Порядку перевірки рукописів монографій, підручників, навчальних посібників на рівень унікальності (додатку до Положення про дотримання академічної доброчесності педагогічними, науково-педагогічними, науковими працівниками та здобувачами вищої освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (нова редакція). Слушні пропозиції висловили перший проректор Володимир Дубінський, проректор з наукової роботи Світлана Миронова та в.о. проректора з науково-педагогічної роботи, керівник навчально-методичного центру забезпечення кості вищої освіти Геннадій Бесарабчук.

Водночас присутні члени комісії опрацювали результати фотоконкурсу «Академічна доброчесність: що в студентів на думці?» до Міжнародного дня академічної доброчесності та визначили переможця –  Дану Базилюк, студентку групи Sz1-B19.

Вітаємо Дану  та бажаємо успіхів у навчанні і високих результатів у науковій діяльності!

Засідання комісії з питань академічної доброчесності К-ПНУ