Відповідно до Плану заходів із популяризації академічної доброчесності на 1 семестр 2022-2023 н.р. комісія з питань академічної доброчесності К-ПНУ (голова комісії – завідувач кафедри економіки підприємства, доктор економічних наук, професор Наталія Мазур) продовжує реалізацію інформаційно-популяризаційної кампанії з питань академічної доброчесності задля формування сприятливого академічного середовища в університеті Огієнка.

Відтак 10 жовтня 2022 року відбулися бесіди на тему «Академічна доброчесність – вимога сучасності» зі здобувачами вищої освіти другого  (магістерського) рівня вищої  освіти денної та заочної форм навчання, які провела доцент кафедри педагогіки та управління навчальним закладом Вікторія Федорчук.

Вікторія Вікторівна обговорила зі студентами види порушень академічної доброчесності та їхній вплив на освітньо-наукове середовище закладу вищої освіти, а також нормативно визначені види відповідальності за порушення академічної доброчесності.

Комісія з питань академічної доброчесності К-ПНУ продовжує реалізацію Плану заходів із популяризації академічної доброчесності в університеті