До Міжнародного дня академічної доброчесності, який відзначають 21 жовтня, оголошуємо фотоконкурс «Академічна доброчесність: що в студентів на думці?»

Умови конкурсу:
– візуалізація принципів, асоціацій, порушень академічної доброчесності у форматі jpg потрібно надіслати на електронну пошту prescentr@kpnu.edu.ua (у темі листа зазначити «Фотоконкурс до Міжнародного дня академічної доброчесності», у тексті листа вказати: своє ПІБ, факультет/навчально-науковий інститут, курс, групу);
– зображення має проілюструвати суть академічної доброчесності (поняття, цінності, види порушень тощо) із метою привернення уваги академічно спільноти до цього питання (зразок шукайте на анонсі).

Переможця визначатимуть члени комісії з питань академічної доброчесності К-ПНУ.

Автор націкавішого та найкреативнішого фото отримає подарунок.

Результати фотоконкурсу будуть оприлюднені на вебсайті університету. Стежте за новинами!

Пам’ятаймо: #ЧЕСНІСТЬПОЧИНАЄТЬСЯЗТЕБЕ!

Реченець виконання умов конкурсу – 24 жовтня 2022 р.

Фотоконкурс «Академічна доброчесність: що в студентів на думці?»