У К-ПНУ тривають зустрічі зі добувачами вищої освіти щодо популяризації академічної доброчесності та ознайомлення із Положенням про врегулювання конфліктних ситуацій в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

Відтак 8 лютого член комісії  з питань академічної доброчесності, кандидат психологічних наук Михальською Юлія провела бесіду-діалог із здобувачами вищої освіти спеціальності Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка), присвячену актуальній темі академічної доброчесності: “Академічна доброчесність в освітньому процесі”.

21 лютого гарант освітньо-наукової програми спеціальності 016 Спеціальна освіта третього рівня (доктор філософії) доктор педагогічних наук, професор Світлана МИРОНОВА обговорила з аспірантами Положення про врегулювання конфліктних ситуацій в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка. Гарант ОНП ознайомила здобувачів вищої освіти із розділами документа, напрямами дії Положення, порядком розв’язання конфліктних ситуацій, процедурою протидії сексуальним домаганням, булінгу, дискримінації, утискам та гендерній нерівності; надала адресу скриньки довіри та телефонів адміністрації.

28 лютого 2023 року Каньоса Наталія, доцент кафедри теорії та методик дошкільної освіти, провела воркшоп “Академічна доброчесність як запорука якісної освіти” зі здобувачами 1 курсу (DOL1-B22) спеціальності Дошкільна освіта.

Здобувачі ознайомилися з нормативними документами з питань академічної доброчесності в К-ПНУ. Обговорили особливості формування культури академічної доброчесності, притягнення порушників до академічної відповідальності та реалізації політики доброчесності, а саме зробили акцент на необхідність зміни не лише норм, а і, перш за все, цінностей здобувачів освіти у процесі навчання, підвищення рівня академічної культури.

Чергові зустрічі зі здобувачами вищої освіти з питань академічної доброчесності та врегулювання конфліктних ситуацій