3 березня відбулося чергове засідання комісії з питань академічної доброчесності. Зустріч розпочали з обрання голови, заступника і секретаря комісії. За результатами відкритого голосування очолюватиме комісію доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки підприємства Наталія Мазур. ЇЇ заступником обрали кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри музичного мистецтва Тараса Пухальського, а секретарем – студентку 2 курсу ступеня вищої освіти «бакалавр» факультету фізичної культури Олександру Цісар.

Питання ролі бібліотеки в популяризації академічної доброчесності університету озвучила Людмила Климчук. Плідна співпраця комісії з питань академічної доброчесності з бібліотекою університету відображена в низці заходів, які систематично проводять працівники книгозбірні в К-ПНУ.

Наприкінці засідання члени комісії висловили побажання щодо продовження активної роботи в напрямі популяризації академічної доброчесності з-поміж учасників освітнього процесу.

Чергове засідання комісії з питань академічної доброчесності