8 березня в залі засідань К-ПНУ відбулося панельне обговорення на тему  «Наукова робота здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта: актуальність, практичне спрямування, академічна доброчесність». Організатор заходу: Наталія Гудима, гарант освітньо-професійної програми «Початкова освіта» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії та методик початкової освіти.

На зустрічі були присутні  здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта; викладачі кафедри теорії та методик початкової освіти; доктор економічних наук, професор, голова комісії з питань академічної доброчесності Наталія Мазур; кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри української мови, член комісії з питань академічної доброчесності Зореслава Шевчук.

Захід розпочала гарант освітньо-професійної програми «Початкова освіта» Наталія Василівна, яка окреслила мету та завдання обговорення для учасників освітнього процесу, наголосила на важливості дотримання правил академічної доброчесності під час написання наукових статей, курсових робіт тощо.

Про загальні положення, які стосуються академічної доброчесності, реалізацію політики з питань академічної доброчесності в університеті розповіла Наталія Анатоліївна. Вона ознайомила присутніх із  нормативно-правовою базою.

Зореслава Сергіївна акцетувала увагу на опитуваннях щодо дотримання академічної доброчесності, яке проходять здобувачі вищої освіти щороку, також змоделювала приклади порушень академічної доброчесності і разом з учасниками заходу вирішувала їх.

В обговоренні взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри теорії та методик початкової освіти та здобувачі вищої освіти.