25 квітня відбулось чергове засідання комісії з питань академічної доброчесності.

На зустрічі обговорили результати акредитаційних експертиз освітніх програм спеціальностей університету з питань академічної доброчесності.

У своєму виступі голова комісії,  доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки підприємства Наталія Мазур акцентувала увагу на сильних сторонах, які відображені у звітах комісій, а також окреслила основні напрями діяльності, щодо яких варто продовжувати реалізовувати політику доброчесності в Університеті Огієнка.

Продовжуючи зустріч, члени комісії визначили актуальні питання щодо вдосконалення політики академічної доброчесності в К-ПНУ, зокрема ширшому обговоренню цього питання на засіданнях вчених рад факультетів/ у навчально-науковому інституті української філології та журналістики.

Відбулось чергове засідання комісії з питань академічної доброчесності