26 квітня на черговому засіданні дискусійного клубу «Що ми знаємо про академічну доброчесність?»  зʼясовували сутність понять «справедливість», «повага», «відповідальність», «самостійність», «мужність» як базових принципів академічної доброчесності.

Тема зустрічі – «Бути чесним чи бути мужнім? (формуємо концепцію цінностей академічної доброчесності)».

Разом із модератором зустрічей – старшим викладачем кафедри української мови Зореславою Шевчук присутні будували власні ієрархічні моделі, визначали пріоритетність того чи того поняття, висловлювали міркування щодо формування концепції цінностей для здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників, якими вони мають послуговуватись в освітньо-науковому середовищі університету.

Наприкінці зустрічі традиційно практикували – опрацьовували кейси та моделювали життєві ситуації.

Дискусійний клуб «Що ми знаємо про академічну доброчесність?» (зустріч друга)