Запрошуємо на презентацію Інструментарію для дослідження академічної доброчесності та якості освіти у ЗВО, яка відбудеться 23 вересня о 16:00 у zoom.

Реєстрація обов’язкова за покликанням: https://forms.gle/aN3WEs8WGFFhwyde6

Інструментарій розробили в межах діяльності проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» — Academic IQ, що впроваджується Американськими Радами з міжнародної освіти.

До Інструментарію увійшли:

• Анкета самооцінювання ЗВО
  • Анкети для студентів та викладачів з супутніми інструкціями з їх використання
  • Інструкція з організації та проведення фокус-групових дискусій
  • Матриця-світлофор
  • Поради з написання звіту за результатами проведеного дослідження.

Інструментарій дозволяє провести комплексний внутрішній інституційний аналіз, визначити сильні сторони у роботі ЗВО, а також сфери, які потрібно підсилити.

Інструментарій показав свою результативність серед 60-ти університетів учасників проєкту Academic IQ та апробований для вільного використання в усіх ЗВО України.

Над матеріалами працювали Ольга Бершадська, Єгор Стадний, Тетяна Жерьобкіна, а також команда проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти».

Покликання на презентацію ви отримаєте напередодні події.

Презентація Інструментарію для внутрішнього аналізу ЗВО