Здобувачі вищої освіти навчально-наукового інституту української філології та журналістики у процесі вивчення навчальних дисциплін «Методика навчання української мови» і «Методика навчання української мови в старшій школі» (викладач – доцент кафедри української мови Попович А.С.) здобувають додаткові знання з питань академічної доброчесності. Студенти  А.Войцеховська і Ю.Сердюк опанували курс «Академічна доброчесність» на платформі масових відкритих онлайнових курсів Prometheus, Ю.Кучерява, Н.Запорожан – курс «Академічна доброчесність» студії онлайнової освіти EdEra. Успішність вивчення курсів підтверджують отримані здобувачами сертифікати.

Опанування здобувачами вищої освіти навчального курсу «Академічна доброчесність»