27 вересня відбулося перше в новому навчальному році засідання комісії з питань академічної доброчесності.

На зустрічі обговорили результати опитування учасників освітнього процесу щодо дотримання академічної доброчесності в 2 семестрі 2022-2-23 н.р. (доповідала старий викладач кафедри української мови Зореслава Шевчук), проєкт Порядку скасування рішення про присудження ступеня вищої освіти та присвоєння відповідної кваліфікації в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка (доповідав перший проректор Володимир Дубінський), а також затвердили План заходів із популяризації академічної доброчесності на 1 семестр 2023-2024 н.р. та висловили ідеї щодо відзначення Міжнародного дня академічної доброчесності в університеті (традиційно відзначають 21 жовтня).

Присутні висловили побажання на плідну роботу комісії в новому навчальному році.

Засідання комісії з питань академічної доброчесності