23 жовтня 2023 року до Міжнародного дня академічної доброчесності в К-ПНУ (208 ауд. головного корпусу та платформа Google Meet) відбудеться дискусійний форум «Академічна доброчесність як стандарт поведінки в умовах сучасного освітнього середовища».

Початок о 13:00.

Спікери:

1. Наталія Мазур – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки підприємства, голова комісії з питань академічної доброчесності Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.
Тема: Роль комісії з питань академічної доброчесності у створенні якісного освітньо-наукового середовища закладу вищої освіти.

2. Зореслава Шевчук – методист вищої категорії навчального відділу з питань академічної доброчесності, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри української мови Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.
Тема: Академічна доброчесність як фундаментальна цінність освітнього процесу закладу вищої освіти.

3. Світлана Антонецька – правозахисниця; співзасновниця ГО «Кам’янець-Подільський «Ратуша»; радниця Хмельницької ОВА з питань гендерної рівності та соціальної інклюзії; параюрист системи БПД.
Тема: Юридичні аспекти академічної доброчесності і дискримінації.

4. Вадим Стельмах – начальник відділу взаємодії з громадами Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області, майор поліції.
Тема: Відповідальність за порушення академічної доброчесності.

5. Віталій Кавкало – начальник сектору дотримання прав людини Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області, майор поліції.
Тема: Порядок звернень учасників освітнього процесу до правоохоронних органів.

Запрошуємо до участі!

«Академічна доброчесність як стандарт поведінки в умовах сучасного освітнього середовища»: дискусійний форум до Міжнародного дня академічної доброчесності