Відповідно до Плану заходів із популяризації академічної доброчесності на ІІ семестр 2021-2022 н.р., заступник голови комісії з питань академічної доброчесності, доцент Вадим Зданюк, провів  Круглий стіл “Академічна доброчесність у процесі формування якісного академічного середовища” для науково-педагогічних працівників факультету фізичної культури.

Викладачам було запропоновано пройти тест у формі  інтерактивної гри, після завершення якої було обговорено актуальні питання щодо порушення принципів академічної доброчесності.

Чергова зустріч зі здобувачами вищої освіти відбулася 23 червня, яку провели студентка факультету фізичної культури Катерина Хомовська і доцент кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання Вадим Зданюк. Під час дискусії «Академічна чесність студента під час складання екзаменаційної сесії» зі здобувачами вищої освіти факультету фізичної культури студенти пройшли інтерактивну гру, після завершення якої обговорили особливості дотримання академічної доброчесності  під час проходження атестації.

Цикл зустрічей із питань академічної доброчесності для студентів і науково-педагогічних працівників факультету фізичної культури